KATEGORİLER
ANASAYFA / / Erkexin

Erkexin
Erkexin

Erkexin performans arttırıcı Bitkisel afrodizyak 60 kapsül Stag sprey hediye

Adet :
238.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

 Erkexin performans arttırıcı Bitkisel afrodizyak 60 kapsül Stag sprey hediye

Erken Boşalma ve ERKEXİN

            Erkeklerde erken boşalma sorunu (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten hemen sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteği gerçekleşmeden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir.

            Kişiler bu tür durumlarını  dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğunu düşündüklerinden dolayı rastlanma sıklığı konusundaki oranlar hakkında yeterli bilgi yoktur.

            Yapılan araştırmalar neticesinde 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 8‘inde görüldüğü sanılmaktadır.

            Aslında hemen hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunlarla karşılaşabilir.  En azından ilk cinselyaşantıdaki deneyimleri esnasında oluşan stres ve gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla erken boşalmayı (ejakulasyonu) kontrol etmeyi öğrenirler.

            Erken boşalma sorunu yaşayan Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma (ejakulasyon) problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise yapılan oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

            Erkeklerde Kalıcı “erken boşalma” hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar oldukca daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir. Çoğu erkek buproblemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.

            ERKEXİN afrodizyak çakışır köklü içerikli bitkisel gıda takviyesi içeriğinde kullanılan bitkilerin güçlü ve etkili özellikleri neticesinde kişinin bünyesine göre 15 ile maksimum 60 günlük bir kullanım arasında erken boşalma, sertleşme sorunlarında etkili bir üründür 2-3 gün arayla kullanıldığında 15 gün gibi bir süre içerisinde bu sorunun ortadan kalktığını rahat bir şekilde ğörebilirsiniz.

            Erken boşalma sorunu olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında diğer birleşmelerde yaşadığınız boşalmadan daha uzun sürede boşalma yaşayacağınız için geciktirici spreyler vb. gibi riskli ürün grubu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

 

 Erkexin ile ilgili merak ettikleriniz ?

*EREKSİYON SORUNU VE ERKEXİN

*AFRODİZYAK ETKİ VE ERKEXİN

*ERKEN BOŞALMA VE ERKEXİN

*PENİS BÜYÜTMEK VE ERKEXİN

*AZOSPERM,KISIRLIK,SPERM HAREKETSİZLİĞİ HASTALIĞI VE ERKEXİN

*ŞekerKalpTansiyon Hastalıklarına Bağlı Ereksiyon Sorunları ve ERKEXİN

*Güvenilirliği Kanıtlanmış Bitkisel İçerikli Afrodizyak gıda takviyesi ERKEXİN

*En doğal Sporcu Destek Ürünü ERKEXİN

*Kronik Rahatsızlıkları Olanlar ve ERKEXİN

 

Ereksiyon Sorunu ve ERKEXİN

            Yapılan araştırmalarda geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde stres,depresyonyaşlılıkşekertansiyon, prostat vs gibi rahatsızlıgı olan kişilerde daha sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir.

            Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans (ereksiyon sorunu) cinsel ilişki için yeterli ereksiyonunsağlanamaması ve yeterli isteksizligin olmaması devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleripsikolojik ya da fiziksel olabilir.

            ProstatStresanksiyete ya da depresyon impotans (ereksiyon sorunu) yapabilir. Alkol ve sigara kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir. (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar).

            Diyabet, tansiyon, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans (ereksiyon sorunu) yapabilmektedir. İmpotans (ereksiyon sorunu) genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir.

            Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz.

            Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak.

            ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür.

            ERKEXİN İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızlakana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlar.

                                                                                                                             

Erkexin Penis Büyütücü Etkisi

            Erkeklerde Cinsel Organ (penis) 3 ana halterden oluşur,  üst kısımda 2 adet dairesel ince doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir şekilde bulunan dairesel doku yapısından (Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon haline gelmeye başladıgı andan itibaren bu iki dokuya kan dolmaya başlamaktadır. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrarın yolu ve spermlerin çıkış kanalıdır.

           Penisin Üsttündeki kısımlarda bulunan (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) iki ince doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonun gerçekleşmesini sağlayan kısımlardır. Ereksiyon gerçekleşmesi durumunda penise pompalanan kanın büyük bir oranı  (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) bu iki dokukanalına dolar. Penisinizin boyu, ve uzantısı doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır.

            Kısacası penis yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek ve kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz,  ERKEXİN sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.

            Bu süreçden sonra ereksiyon durumunda  (Corpora Cavernosa) ve  (Corpus Spongiosum) iki ince dokularınızkan dolarak maksimum en yüksek kapasiteye ulaşmış olur. Uzun süreli ereksiyon hali sürekliliğini devam edeceği içinde normal bir erkek bünyesinde penis ortalama 60 ila 90 gün içerisinde en az 2-4 cm arasında büyüme sağlar.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur.

            Penise Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucunda doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelebilir, bu durumda penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek kırılma egilimli doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini ve onarılmasını sağlar.

            Bu işlermlerden sonra böylelikle penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır. Belli bir zaman ertesinde penisin yapısında iradeli bir büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Ama bu süreç cok uzun bir süreçtir. ERKEXİN ile artı bir gereksinim olmadan düzenli bir kullanımda bu süreci gerçeklestirebilirsiniz.

            Kısacası ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin bir çabalamanıza gerek kalmadan penise kan akışını hızlandırıp güçlü bir etki sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır.

            ERKEXİN afrodizyak içerikli güçlü bitkisel gıda takviyesi tıpkı spor salonunda yapmıs oldugumuz vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek nedeni ile yapılan egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle sagladıgı kan akışı penisimizi daha büyük ve güçlü hale getiririlmesini gerçekleştirir. Tek yapmanız gereken ERKEXİN afrodizyak içerikli güçlü bitkisel gıda takviyesini size önerdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak60-90 gün arası kullanmanız. Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle görmenizi, binlerce kişide yaşadıgımız bu sevinci sizlerlede görecegimizden eminiz.

 

Azospermi, Kısırlık ve ERKEXİN

            Azosperm, erkegin sperm hücrelerinin az ve yetersiz olması ya da sperm hücrelerinin (0) hiç olmaması durumunda konulan bir tanıdır. Erkeklerde infertiliteye neden olan en ciddi sorunların başında azosperm gelmektedir.

            Erkeklerde azospermiye neden sebebler, genetik bozukluklar ya da Hormonal bozukluklar sperm yapımında görevi olan FSH ve LH hormonlarında oluşan bazı bozukluklar en etkili faktörler arasında yer almaktadır.

            Enfeksiyon hastalıklarıGenellikle üreme sistemini gerçek anlamda olumsuz etkileyerek testislerde sperm yapısının ve kalitesinin bozulmasına yol açabilir. Genel anlamda daha çok ergenlik döneminde geçirilen kabakulakhastalığı % 26 oranında infertiliteye yol açmaktadır. Çocukluk çağında inmemiş olan testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da halatestislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocuklukçağında geçirilen ve testisleri şişirerek görevlerini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.), testis ve testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak gibi bazı çeşitli çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları gibi) olabileceği gibi sperm yollarının da doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşundan kaynaklanmaktadır.

            ERKEXİN’in içerisinde bulunan Ginseng ve Çakşır otunun yapılan bilimsel araştırmalar sonu sperm sayısını arttırdığı kanıtlanmış ve kabul edilmiştir.

            Dünyada İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

            Çakşır otu ise Hatay daglarında yetişen ve sperm arttırıcı ve sperm kalitesi arttırıcı özelliği ile Amerikalılar tarafından keşfedilen bir bitkidir.

            ERKEXİN dogal afrodizyagımızı 90 gün süreyle düzenli kullanım sürecinden sonra azospemi hastalarında sperm üretimiaz sperm üretimi olan hastalarda artış, sperm hareketsizliği olan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir.

 

AFRODİZYAK ETKİ VE ERKEXİN

            Dünya tarihinde Cinsel uyarıcı bitkilerin ve yapılan karışımların cinsel yaşamın kaliteleşmesi için bu bitkilerin üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane olaylar vardır. Yaşanılan bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçmiş oldugu erkeklere, onların cinsel gücünü artırmak için uyarıcı bitkisel içecekler vekarışımlar hazırlamaktadır. Bu nedenle uyarıcı etkisi yapan karışımlara “afrodizyak” ismi konulmuştur. Cinsel istekinsan vücudunun çalışması gereken en önemli işlevlerinden biridir. İnsanlarda cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dokunmaktadır. Erkeklerde cinsel isteği arttıran hedefler ya da budurumu kontrol eden en önemli işlevlerin başında ise psikolojik ruhi durumlar gelmektedir. Kişilerin hayatındacinsel hayatının sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesini saglamak için, bedenin ve ruhun ikisinin bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olmasını saglamak gerekir. Kişinin kafanın rahat olması, stresten arınmış olması gerekir.Herhangi bir psikolojik sorunun olmaması gibi nedenler cinsel isteği belirleyen en önemli faktörlerdir. Kişinin piskolojisinde ve yaşam biçiminde karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsa bu durumda cinsel hayatımız  olumsuz bir şekilde etkilenecektir. Kişiler vücuduna ağız yoluyla kullanılan veya sürülerek dışarıdan alınan ilaçlar ile,hormon veya bir takım kullanılan maddelerin cinsel durumlarımızın üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Anlık etkileri olan bu tarz ürünlere afrodizyaklar denir.  Sistem tüm hücrelerimizle birlikte cinsel aktivitasyonumuzu güçlendirip canlandıran hareketlendiren ve organik işlevlerimizi kişiselleştirip destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde gerçekleşmektedir. Kullanılan bir çok maddeler libido hormonu üzerinde etki yaparak cinsel isteği baskı altına alıp arttırırlar. Kullanılan bazı maddeler ise sadece kişinin cinsel organının fiziksel tepkilerini farklılaştırarak, kişideereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyoncinsel istegi ve vajene giden kan akımını yükselterek arttırırlar. Günlük hayatta yaşadıgımız piskolojik durumlar, trafikiş stresi, maddi ve ekonomik sorunlar cinsel yaşamımızın kaliteli olması hayalini kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijengüneş ışığıtemiz havaegzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.

            ERKEXİN dışında sözde bitkisel denilen hiç bir afrodizyakta bünyeye göre 30 ila 45 dk gelen mükemmel uyarıcıetki yoktur. Kullanımından 45 dakika sonra sizi rahatlattığını ve sağladığı enerjiyi hemen hissedersiniz. İlk vücut ısınızyükselir kendinizi rahat hissetmeye başlarsınız. Aynı zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir ve bu kalıcı bir ereksiyon halidir, nekadar birliktelik yaşarsanız yaşayın ereksiyonhaliniz hiç kaybolmayacaktır. Bu durumdan partnerinizde çok hoşnut olacak ve sizin birliktelik süreniz öncekiilişkilerinizden daha uzun sürecektir. Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen tüm afrodizyak adı altında satılan ürünlerde genelde ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle veya kimyasallarla yapmak kolaydır fakat bu alanda henüz başarılamamış bir durum vardır. işte ERKEXİN i diğer afrodizyak içerikli ürünlerden ayırt eden en büyük özelli gide budur. Kullanımından kısa bir süre sonra cinsel isteği tetiklemesidir. Bu konu çok önemli bir ayrıntıdır çünkü ereksiyonsağlamak başka bir iş cinsel istek sağlamak başka bir iştir bu güne kadar afrodizyak kullanarak memnun kalmamış bir kitle vardır bunların en büyük sorunu ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla ilgili değildir tamamen beyin ve sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır ERKEXİN içeriğinde barındırdığı özel bitkikombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istekoluşturur

            Bu olayı daha rahat anlayabilmeniz için söyle örnekleyebiliriz iyi bir futbol takımı olmak başka şeydir şampiyonluğa inanmak başka şeydirERKEXİN hem iyi bir takımdır hem de başarıya olan alcığı ve inancı kimsede olamayan bir takımdır.

            Hazır olmak başarının yarısı İnanmak ve istemekse diğer yarısıdır…

            

                                         ERKEXİN ŞİMDİ DAHA SERTSİN………

            Dünyanın en güçlü en etkili afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi artık yenilenen içerigi ile satışta. Afrodizyak,GeciktiriciPenis büyütücü etkileri ile satın alabileceklerinizin en iyisi.Bu türden bir ürün alırken akla gelebilecek ilk soru “İşe yarıyor mu?” sorusu.Bu sorunun bizim için cevabı oldukça basit.”Kesinlikle evet”

 

3 ETKİ AYNI ANDA İNANILMAZ FORMÜL  

 

 

ERKEXİN ÇAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM 

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Erkexin
Erkexin 29.00 TL
Erkexin-stag 9000 sprey-şahmerdan macun 240gr
Erkexin-stag 9000 sprey-şahmerdan macun 240gr 129.00 TL
Erkexin
Erkexin 19.00 TL
Chaos
Chaos 99.00 TL
Hardx
Hardx 69.00 TL
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.enetkiliafrodizyak.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 En Etkili Afrodizyaklar
Tüm Hakkı Saklıdır...