KATEGORİLER
ANASAYFA / / Erkexin - Themra Macun Özel İndirim

Erkexin - Themra Macun Özel İndirim
Erkexin - Themra Macun Özel İndirim

Erkexin Bitkisel 30 Kapsül ve Themra Macun 240 Gr Özel Kampanya


 

Adet :
149.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

Themra Epimedium Çaksır Ginseng Karışımlı Etkili Özel Macun 240 Gr

 

Themra Epimedium Karışımlı macun içeriğindeki doğal bitki özlerinin bir araya getirilerek vücudun dinç kalmasını saglaması ile beraberinde içeriğindeki bitki özlerinin etkileri ile uzun süren bir destek saglar.

 

Themra Epimedyum Macun İçeriği : Epimedium – % 0,79 (Azgın Teke Otu), Yulaf,Zencefil,Havlıcan,Lepidyum,Amerikan Ginsengi,Isırgan Otu,Sibirya Ginsengi,Ginkgo Biloba,Demir Dikeni(Tribulus terrestris),Kola Bitkisi,Vanilya, Bal Kabağı,tarçın,Soya Unu,Keçi Boynuzu,glikoz Şurubu,Dut Pekmezi,Süzme Çiçek Balı,Arı Sütü,Polen

 

Themra performans arttırıcı afrodizyak Kullanımı : Themra Epimediumlu Macun aktiviteden 1 Saat önce 1 tatlı kaşığı miktarınca tüketilmelidir. Kullanmadan önce karıştırılması önerilir. 24 saat ara ile 1 adet tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Themra Epimedium Özel Macun Kullanımı Hakkında Detaylı Bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımız ile Görüşünüz

  

Erkexin Yenilenen İçeriği ile Şimdi Daha Etkili

 

Erkexin Bitkisel Kapsül İçeriği : Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül) : %10 Çakşir Kökü : %22 Ginseng : %25 Keçi boynuzu : %20 Zencefil : %10 Ginko bloba : %13

 

 Erkexin bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz, şikayetlerinize göre size uygun danışmanlık hizmeti vereceklerdir. Danışmanlarımız sizi merkezlerimizdeki etkin şekilde kullanılandıgımız  "kullanıcı takip programlarına” kaydedecekler ve belirli aralıklarla yapacakları geri dönüşlerle ürün kullanımı, şikayetlerinizin son durumu ve bundan sonraki süreçte neler yapmanız gerektiği konusundaki tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

 

Çakşır Otu: Doga'nın en güzel bitkilerinden olan ve etkili bir afrodizyak özelligi olan bu çakşır, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalıdır. Cinsel gücü arttırıcı etkisini kan dolaşımının hızlanmasını saglayarak ve kandaki degerlerin zenginlesmesindeki etkisi ile uyarıcı etkiye sahiptir. Çakşır zihndelik verici ve afrodizyak etkisi ile performans arttırıcıdır.

 

Ginseng: En iyi özelliklerinden biri olan etkilerinden biride kullanan erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini ve sayısını arttırır. Prostatın oluşumuna karşı koruyucu etkiye sahiptir. Kanda bulunan şeker ve kolesterol oranını düşürür. kan dolaşımını düzenler ve kandaki degerleri arttırarak kansızlığa iyi gelir. Kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkileri vardır. Yaşlanma belirtilerini azaltır.

 

Zencefil: ALLAH (c.c.) insanlara faydalansın diye bağıslamış oldugu hediyelerden biri olan zencefil Kur'an-ı kerimde (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek bitkidir. İştahon açılmasında ve vucudun direncinin artmasında soguklara karşı bümmim sistemin savunma mekanizmasının artmasında ve kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır.

 

Isırgan Tohumu : Kişinin Cinsel saglık sorunlarında etkili sonuclar verirken erken bosalma sorunlarındada uyarıcı etkiye sahiptir. Vucuttaki enfeksiyonu temizler

 

 

Kullanım Bilgisi  ; Aç karnına 1 kapsül, ılık 1 bardak su ile birlikte aktiviteden 1 saat önce alınmalıdır. Ürün kullanımının üzerinden 48 saat geçmeden tekrar kullanılması tavsiye edilmez.

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.enetkiliafrodizyak.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 En Etkili Afrodizyaklar
Tüm Hakkı Saklıdır...