KATEGORİLER
ANASAYFA / / Chaos

Chaos
Chaos

Chaos Epimedium Karışımlı Bitkisel Takviye Erkek Özel Ürünü 15 Adet


 

Adet :
99.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

 

Chaos Epimedium Karışımlı Bitkisel Kapsül

Chaos-man çakşır otlu Epimedium karışımlı bitkisel kapsül ürünü uzun süren araştırmalarımız sonucunda artık satışa sunuldu Türkiye'nin en güvenilir üreticisinin ürünü olan chaosman yeni etkisi ve gücü ile istediginiz sonuçları almanız artık an meselesi. Chaos-man Bitkisel Gıda Takviyesidir.

 

Chaos-man içindekiler : 

 

Çakşır otu : Çakşır otu düzenli bir kullanımda Sperm sayısını ve sperm hareketlerini de arttırıcıdır. Çakşır otu cinsel isteği ve gücü arttıran önemli bir afrodizyaktır.Sinir sistemine de faydası olan Çakşır otunun sinirleri yatıştırma, sakinlik verme özelliği de bulunmaktadır. Çakşır otu kasların güçlenmesine de fayda sağlar ve kaslardaki ağrıları geçirir. Çakşır otu Astım, bronşit gibi ciğer problemleri içinde faydalıdır.Çakşır otu dolaşım sistemindeki problemlere de iyi gelir. 

 

Epimedium : Epimedium (keşişkulagı) cinsel aktiviteyi ve performansı artırdığı gözlenmiştir.Epimedium bitkisi aynı zamanda, tüm beden boyunca duyusal sinirleri, özellikle genital bölgeyi uyararak sperm üretimini artırdığı düşünülmektedir. Keşişkülahı tansiyonu normal seviyede seyreden insanların tansiyonunu düşürmeksizin, yüksek tansiyonu düşürmekte etkili olabilmektedir

 

Zencefil : Bagışıklık sistemini destekleyici olan zencefil Zencefil, Kur’an’da (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek baharattır. İştah açar. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır. Soğuk algınlığına iyi gelen zencefil, balgam söktürür ve iyileşmeyi hızlandırır. Bulantıları gidermeye yardımcı olur ve kusmayı önler. Vücut direncini, bedensel ve zihinsel gücü arttırır. Mikrop öldürücüdür. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kansere karşı koruyucudur. Damar tıkanıklığını önlemeye yardımcı olmasının yanı sıra kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır

 

Ginseng : Uzun ve kalıcı etki bırakan bitkilerden biri olan Ginseng'in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini (özellikle prostata karşı) olumlu bir şekilde etkilediği düşünülmektedir.Ginseng'in tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptogen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olduğu düşünülür.Ginseng, fiziksel aktiviteleri ve vücut direncini artıran bir bitkidir ve fiziksel ve mental (zihinsel) dayanıklılığı artırır.
 
 
Isırgan Tohumu: Antioksidan özelliginede sahip olan ısırgan tohumu İdrarı arttırır ve kanı temizler. Vücuttaki zararlı maddeleri uzaklaştırır. Göğsü, böbreği ve karaciğeri temizler. Boğaz ağrılarına iyi gelir. Aybaşı halini düzenler. Burun kanamasını keser. Böbrek kumlarını dökmeye yardım eder. Balgam söktürücüdür.
 
 
 Chaos-Man Nasıl Kullanılmalı : Aktiviteden 2 saat önce ılık su ile 1 kapsül alınır.Chaos-Man kullanıldıktan 45-60 dk sonra vücüdunuzun dengesini bozmadan sağlıklı bir şekilde etkisini gösterir.
 
 
Chaos-Man Etkileri : Chaosman Ortalama Kullanım süresi 3-5 aydır.
 
 
Chaos-Man Uyarı: Alkol ile birlikte kullanılması önerilmemektedir Hamile emziren anne adaylarının kullanması 18 yaş altı kullanımı ve uzman hekime danışılmadan kullanımı uygun değildir
 
 

Chaos-Man ürünümüz tarım ve Köy işleri Bakanlıgı Tarafından izinlidir. Güvenle Kullanabilirsiniz. Bitkisel Gıda Takviyesidir.

 

UYARI : ERKEXİN.COM Sitemizde Satışa sunulan Ürünlerimizin (Karışımları içerisindeki herhangi bir veya birkaç bitkiye özel hassasiyeti olmayan kullanıcılar üzerinde) bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürünlerimizin karışım ve içerik bilgileri ise sitemizin ürün detay ve satın alacağınız kutularının üzerinde müsterilerimize sunulmuştur. Ürünlerimizden tam anlamıyla etki görebilmek için Üretici firmanın veya yetkili satış personelimizin size tavsiye ettiği kullanma talimatlarına mutlak ve eksiksiz uyunuz. 

 

 

UYARI : Sitemizde satışa sunulan ürünlerimizi Hamile ve emziren bayanlar, küçük çocuklar ve bebeklerde kullanılması önerilmez.

 

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Erkexin
Erkexin 19.00 TL
Erkexin
Erkexin 29.00 TL
Erkexin
Erkexin 49.00 TL
Hardx
Hardx 69.00 TL
Erkexin
Erkexin 12.00 TL
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.enetkiliafrodizyak.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 En Etkili Afrodizyaklar
Tüm Hakkı Saklıdır...