KATEGORİLER
ANASAYFA / / Erkexin

Erkexin
Erkexin

ERKEXİN Yenilenen içeriği ve daha uzun süren etkisi ile şimdi daha Güçlü 2 Kapsül

Adet :
19.00


  • ÜRÜN DETAYI
  • TAKSİT SEÇENEKLERİ
  • BENZER ÜRÜNLER
  • YORUMLAR

Erkexin Türkiye'nin En çok tercih edilen bitkisel afrodizyak kapsülleri Erkexin kullanımından kısa bir süre önce ereksiyon ve erken boşalma sorunlarında etkili güçlü bir bitkisel afrodizyak kapsüldür.Erkexin içeriğinde ginseng çakşır otu zencefil keçi boynuzu ekstraktlarının yanı sıra bir çok bitki ekstaktı bulunmaktadır. Erkexin hakkında detayl bilgi için online müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

 

Erken Boşalma ve ERKEXİN

 

Boşalmanın (Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden olması veya kişinin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma ( Premature Ejaculation) denir.

 

Genellikle dile getirilmesi güç olduğundan ve göreceli bir kavram olduğundan rastlanma sıklığı konusunda yeterli bilgi yoktur.

 

Ancak 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindekilerin % 10‘unda görüldüğü sanılmaktadır.

 

Aslında hemen her erkek hayatının bir bölümünde bu sorunla karşılaşabilir. En azından ilk cinsel deneyimleri esnasında oluşan gerginlik sebebiyle erken boşalma görülebilir ve zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenirler.

 

Bir çok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamakta ve sonradan kendileri bu sorunu çözmektedirler. Tedavi gerektiren durumlarda ise oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

 

Kalıcı “erken boşalma” hem erkeğin hem partnerinin seksüel fonksiyonları üzerine zararlı etkileri vardır. Çoğu erkek ilk ilişkilerinde erken boşalma eğilimindedir. Erkeğin cinsel deneyimlerinin sayısı arttıkça ve sevişmenin yapılabildiği uygun ortamlar doğdukça daha güvenli olur ve erkek kendini tutmayı öğrenir.

 

Çoğu erkek bu problemin üstesinden gelir ama bazıları bir uzmanın görüşüne ihtiyaç duyar.

 

ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi içeriğinde kullanılan bitkilerin özellikleri neticesinde bünyeye göre 15 ila 60 günlük bir kullanım arasında bu sorun üzerinde etkili bir üründür 2-3 gün arayla kullanıldığında 15 gün sonra bu sorunun ortadan kalktığını gözlemleye bilirsiniz.

 

Erken boşalma sorunu olmayan erkeklerde ise kullanılan 1 kapsülden sonra cinsel ilişki sırasında diğer birleşmelerde yaşadığınız boşalmadan daha uzun sürede boşalma yaşayacağınız için geciktirici spreyler vb. gibi riskli ürün grubu kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

 

 

Ereksiyon Sorunu ve ERKEXİN

 

Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir.

 

Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması ve devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleri psikolojik ya da fiziksel olabilir.

 

Stres, anksiyete ya da depresyon impotans yapabilir. Alkol kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar).

 

Diyabet, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir. İmpo­tans genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir.

 

Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz.

 

Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak.

 

ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür.

 

İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlar.


Penis Büyütmek Erkexin

 

Erkexin Penis Büyütücü Etkisi

 

Erkek Cinsel Organı 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır.

 

Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar. Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru orantılıdır.

 

Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, ERKEXİN sinir sistemi üzerindeki etkisinden dolayı penisin sürekli kanla dolu olmasını sağlar.

 

Zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur. Uzun süreli ereksiyon hali devam edeceği içinde normal bir erkek bünyesinde penis ortalama 60ila 90 gün içerisinde en az 2-4 cm arasında büyüme sağlar.Penis geliştirmenin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerinde kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur.

 

Kapasitesinin üstünde kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler ürettirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar.

 

Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir. Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.

 

Aslında ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi sizin yapmanıza gerek kalmadan penise kan akışını sağlayıp hızlandırarak doğal bir egzersiz yaptırır.

 

ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleriyle penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirir.Tek yapmanız gereken ; ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesini size verdiğimiz kullanma talimatına uygun olarak 60-90 gün arası kullanmanız.Bu süre sonunda heyecan verici değişimi gözlerinizle göreceksiniz.

 

 

Azospermi, Kısırlık ve ERKEXİN

 

Azospermi, menide hiç sperm görülememe durumuna denir.

 

Bu hastalarda azospermiye sebep; hormonsal ya da genetik bozukluklar, çocukluk çağında inmemiş testis ya da fıtık nedeniyle geçirilen ameliyatlar, testislerin yerinde olmamasının geç farkına varılması ve erişkin yaşta ameliyat olmak ya da hala testislerin yerinde olmaması (kasık kanalından torbaya inip çıkan, kasık kanalı ya da karın içinde vb.), çocukluk çağında geçirilen ve testisleri şişirerek faaliyetini bozan ateşli enfeksiyonlardan dolayı (kabakulak, menenjit vb.),testis tümörü nedeniyle ameliyat sonrası kemoterapi ya da radyoterapiye maruz olmak çeşitli travmalar (trafik kazası, spor yaralanmaları) olabileceği gibi sperm yollarının doğuştan olmaması, gelişmemesi ya da tıkanık oluşudur.

 

ERKEXİN’in içerisinde bulunan Ginseng ve Çakşır otunun bilimsel araştırmalar sonu sperm sayısını arttırdığı kanıtlanmış ve kabul edilmiştir.

 

İnsanlar üzerinde yapılan araştırmalarda Ginsengin testislerin büyümesine yardımcı olduğu, sperm sayısını arttırdığı, testosteron dengesini sağladığı ve libido arttırıcı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

 

Çakşır otu ise Hatay bölgemizde yetişen ve sperm arttırıcı özelliği Amerikalılar tarafından keşfedilen bir bitkidir.

 

ERKEXİN 90 gün süreyle düzenli kullanım sürecinden sonra azospemi hastalarında sperm üretimi, az sperm üretimi olan hastalarda artış, sperm hareketsizliği olan hastalarda hareketlenme gözlemlenmiştir.

 

SPERM ARTTIRICI

 

ERKEXİN ŞİMDİ DAHA SERTSİN………

Dünyanın en güçlü afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi artık Türkiye de satışta.Afrodizyak, Geciktirici, Penis büyütücü etkileri ile satın alabileceklerinizin en iyisi.Bu türden bir ürün alırken akla gelebilecek ilk soru “İşe yarıyor mu?” sorusu.Bu sorunun bizim için cevabı oldukça basit.”Kesinlikle evet”

 

3 ETKİ AYNI ANDA İNANILMAZ FORMÜL

 

ERKEXİN ÇAKŞIR KÖKLÜ BİTKİSEL KARIŞIM (1 KAPSÜL)

 

DİĞERLERİNİ DEĞİLDE NEDEN ERKEXİN ALMALISIN?

 

1-DAHA ÇOK İŞE YARIYOR

2-DAHA İSTEKLİ OLURSUN

3-DAHA SERT OLURSUN

4-DAHA FAZLA BİRLİKTE OLURSUN

5-DAHA GEÇ BOŞALIRSIN

6-DAHA BÜYÜK PENİSİN OLUR

7-DAHA SAĞLIKLI OLURSUN

8-DAHA GÜVENİLİR

9-DAHA NE OLSUN?

 

EREKSİYON SORUNU VE ERKEXİN

Geçici ereksiyon bozukluğu atakları erkeklerde sık görülür. Sık tekrarladığında özgüveni ve ilişkileri etkileyebilir. Neyse ki impotans sıklıkla başarı ile tedavi edilebilir. Erektil disfonksiyon olarak da bilinen impotans cinsel ilişki için yeterli ereksiyonun sağlanamaması ve devam ettirememesi olarak tanımlanır. İmpotansın nedenleri psikolojik ya da fiziksel olabilir. Stres, anksiyete ya da depresyon impotans yapabilir. Alkol kullanımı ve bazı ilaçların yan etkisi olarak da görülebilir (kan basıncı yüksekliği tedavisinde kullanılan bazı ilaçlar). Diyabet, multipl skleroz veya diğer kronik hastalıklar impotans yapabilir. İmpo tans genital bölgeye direkt travma ya da omurilik veya sinir sistemini etkileyen travmalar sonucu gelişebilir. Prostat, mesane ya da rektum kanseri için yapılan radyoterapi ya da majör pelvik cerrahiler de impotans yapabilir. Ülkemizde ise erkeklerin genelde ereksiyon sorunu yaşamalarındaki başlıca sebepleri söyle sıralayabiliriz. Özellikle cinsel aktivite öncesi alkol kullanımı, Sigara tüketimi, Spordan uzak bir yaşam, Partnerle beraber duygusal bir ortam oluşturamamak.ERKEXİN afrodizyak içerikli bitkisel gıda takviyesi böyle sorunlarda size çözüm sunduğu gibi bu sorunları yaşamayan fakat sınırlarını merak eden kullanıcı kitlesi içinde piyasada alternatifi olmayan bir üründür. İçeriğindeki yüksek etkili ve tamamen cinsel performansı artırmaya yönelik hazırlanmış içeriği hızla kana karışmaya başladığı andan itibaren vücudunuzdaki değişimleri fark etmeye başlarsınız. Bundan sonrası için gerekli adım uyarılma anıdır. Uyarılma gerçekleştikten sonra vücudun salgıladığı testeron hormonuyla hızla etki gösteren ürün içeriği sizi her zamankinden daha güçlü bir ereksiyona, daha uzun bir cinsel ilişki süresine ve daha kaliteli bir orgazma hazırlar.

 

AFRODİZYAK ETKİ VE ERKEXİN

Cinsel uyarıcı bitkilerin cinsel yaşam üzerindeki etkilerine dair tarihte pek çok efsane vardır. Bir efsaneye göre, Yunan Aşk Tanrıçası Afrodit, her gece birlikte olduğu seçilmiş erkeklere, onların cinsel gücünü artırıcı ve uyarıcı bitkisel içecekler ve karışımlar hazırlamaktaymış. İşte bu nedenle uyarıcı etkisi olan karışımlara “afrodizyak” adı verilmiştir. Cinsel istek insan vücudunun en önemli işlevlerinden biridir. Cinsel istek genel olarak sağlıklı olma temeli ve hormonların etkisi olmak üzere iki ana temele dayanır. Cinsel isteği belirleyen ya da bunu kontrol eden en önemli fonksiyonların başında ise psikolojik durum gelmektedir. Cinsel hayatımızın sağlıklı olması ve dengeli bir bütünsellikle çalışabilmesi için, bedenin ve ruhun bir bütün olarak sağlıklı ve dinç olması gerekir. Kafanın rahat olması, stresten arınmış olmak, herhangi bir psikolojik sorunun olmaması cinsel isteği belirleyen en önemli faktördür. Eğer yaşam biçimimize karamsarlık hakimse ve düzenli beslenemiyorsak cinsel hayatımız bu durumdan olumsuz etkilenecektir. İnsan vücuduna ağız yoluyla veya sürülerek dışarıdan alınan ilaç, hormon veya bir takım maddelerin cinsel eylemlerimiz üzerinde belli uyarıcı ve haz verici etkileri vardır. Bunlara afrodizyaklar denir. Tüm hücrelerimizle birlikte cinsel sistemimizi güçlendirip canlandıran ve organik işlevlerimizi destekleyen bu maddelerin etkileri iki şekilde olmaktadır: Bazı maddeler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği arttırırlar. Bazı maddeler ise sadece cinsel organların fiziksel tepkilerini farklılaştırarak erkekte ereksiyon yaparken kadında ise lubrikasyonu ve vajene giden kan akımını arttırırlar. Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürmektedir. Sağlıklı bir cinsellik için her şeyden önce bol oksijen, güneş ışığı, temiz hava, egzersiz, yeterli ve düzgün uyku gerekmektedir.

ERKEXİN dışında sözde bitkisel denilen hiç bir afrodizyakta bünyeye göre 30 ila 45 dk gelen mükemmel uyarıcı etki yoktur. Kullanımından 45 dakika sonra sizi rahatlattığını ve sağladığı enerjiyi hemen hissedersiniz. İlk vücut ısınız yükselir kendinizi rahat hissetmeye başlarsınız. Aynı zamanda yaşamaya başladığınız ereksiyon hali bu güne kadar yaşamadığınız kadar sert gerçekleşir ve bu kalıcı bir ereksiyon halidir, nekadar birliktelik yaşarsanız yaşayın ereksiyon haliniz hiç kaybolmayacaktır. Bu durumdan partnerinizde çok hoşnut olacak ve sizin birliktelik süreniz önceki ilişkilerinizden daha uzun sürecektir. Daha öncede belirttiğimiz gibi dünyada üretilen tüm afrodizyak adı altında satılan ürünlerde genelde ereksiyon hali yaşanır bunu bitkilerle veya kimyasallarla yapmak kolaydır fakat bu alanda henüz başarılamamış bir durum vardır işte ERKEXİN i diğer afrodizyak içerikli ürünlerden ayırt eden en büyük özelli gide budur kullanımından kısa bir süre sonra cinsel isteği tetiklemesidir. Bu konu çok önemli bir ayrıntıdır çünkü ereksiyon sağlamak başka bir iş cinsel istek sağlamak başka bir iştir bu güne kadar afrodizyak kullanarak memnun kalmamış bir kitle vardır bunların en büyük sorunu ise isteksizliktir bu isteği insana sağlamak kan dolaşımıyla ilgili değildir tamamen beyin ve sinir sistemi üzerindeki etkilerle alakalıdır ERKEXİN içeriğinde barındırdığı özel bitki kombinasyonuyla sadece kan dolaşımında etki göstermez sinir sistemi üzerinde de etki göstererek cinsel istek oluşturur

Bunu olayı daha rahat anlayabilmeniz için söyle örnekleyebiliriz iyi bir futbol takımı olmak başka şeydir şampiyonluğa inanmak başka şeydir. ERKEXİN hem iyi bir takımdır hem de başarıya olan alcığı ve inancı kimsede olamayan bir takımdır.

Hazır olmak başarının yarısı İnanmak ve istemekse diğer yarısıdır…

 

Madem Erkeksin O Zaman Erkexin

Erkexin çakşır otlu bitkisel kapsül ürünümüzü seçmeniz için bir çok nedeniniz var. Neden mi  Erkexin? İçeriğinin doğal olmasının yanı sıra uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Erkexin içeriğindeki bitkilerin, insanların aktivitelerini daha kaliteli bir seviyeye taşıyabileceği ve doğanın üstün gücü olan bitki özlerinden bir araya gelmesi ve Türkiye'nin en çok tercih edilen ürünü olmasıdır.

 

Erkexin Bitkisel Kapsül İçeriği :

 

Çakşir Kökü : 22

Ginseng : 25

Keçi boynuzu : % 20

Zencefil : 12

Ginko bloba : 13

Hidroksil Propil Metil Seliloz (Kapsül) : %10

 

 Erkexin bünyesinde bulunan uzman hekimlerimiz, şikayetlerinize göre size uygun danışmanlık hizmeti vereceklerdir. Danışmanlarımız sizi merkezlerimizdeki etkin şekilde kullanılandıgımız  "kullanıcı takip programlarına” kaydedecekler ve belirli aralıklarla yapacakları geri dönüşlerle ürün kullanımı, şikayetlerinizin son durumu ve bundan sonraki süreçte neler yapmanız gerektiği konusundaki tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

 

Çakşır Otu: Doga'nın en güzel bitkilerinden olan ve etkili bir afrodizyak özelligi olan bu çakşır, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalıdır. Cinsel gücü arttırıcı etkisini kan dolaşımının hızlanmasını saglayarak ve kandaki degerlerin zenginlesmesindeki etkisi ile uyarıcı etkiye sahiptir. Çakşır zihndelik verici ve afrodizyak etkisi ile performans arttırıcıdır.

 

Ginseng: En iyi özelliklerinden biri olan etkilerinden biride kullanan erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini ve sayısını arttırır. Prostatın oluşumuna karşı koruyucu etkiye sahiptir. Kanda bulunan şeker ve kolesterol oranını düşürür. kan dolaşımını düzenler ve kandaki degerleri arttırarak kansızlığa iyi gelir. Kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkileri vardır. Yaşlanma belirtilerini azaltır.

 

Zencefil: ALLAH (c.c.) insanlara faydalansın diye bağıslamış oldugu hediyelerden biri olan zencefil Kur'an-ı kerimde (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek bitkidir. İştahon açılmasında ve vucudun direncinin artmasında soguklara karşı bümmim sistemin savunma mekanizmasının artmasında ve kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır.

 

Isırgan Tohumu : Kişinin Cinsel saglık sorunlarında etkili sonuclar verirken erken bosalma sorunlarındada uyarıcı etkiye sahiptir. Vucuttaki enfeksiyonu temizler.

 

Keçi Boynuzu :  Latince adı : Ceratonia siliqua L. İngilizce : Carob, St. John's Bread, Locust bean Almanca : Johannisbrot Özellikleri : Nefes darlığına karşı, alerjik nefes darlığına karşı, soğuk alerjisine karşı, iktidarsızlığa karşı, akciğer ödemini yok edici balgam söktürücü, akciğer kanserini önleyici ,hareketli sperm sayısını artırıcı, astıma karşı, ishale karşı, kabızlığa karşı

 

Erkexin Kullanım Bilgisi; Erkexin aktiviteden ortalama 45 dakika önce aç ya da yarı tok karnına bol ılık su ile tüketilmesi tavsiye edilmelidir. Erkexin 48 saat ara ile 1 adet tüketilmelidir. Alkol ile tüketimi tavsiye edilmez. Daha detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

 

Memnun Kalmadığınız Ürünleri Satın Alınma Tarihinden İtibaren Maksimum 2 Adet Tüketildikten sonra 15 Gün İçerisinde Degiştirebilirsiniz Ürünlerimizin Kullanımı ve Etkileri Hakkında Müşteri Temsilcilerimiz ile Görüşünüz

 

Uyarı : ERKEXİN markamız Bitkisel Gıda Takviyesi olup Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın TCTKB 24-12-2010 tarih ve 06-00018 izniyle üretilmiş olup, Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değil, bitkisel gıda takviyesidir. bitkisel olması sebebiyle reçete ile satılmaz.

 

 Uyarı : ERKEXİN.COM Sitemizde Satışa sunulan Ürünlerimizin (Karışımları içerisindeki herhangi  bir veya birkaç bitkiye özel hassasiyeti olmayan kullanıcılar üzerinde) bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürünlerimizin karışım ve içerik bilgileri ise sitemizin ürün detay ve satın alacağınız kutularının üzerinde müsterilerimize sunulmuştur. Ürünlerimizden tam anlamıyla etki görebilmek için Üretici firmanın veya yetkili satış personelimizin size tavsiye ettiği kullanma talimatlarına mutlak ve eksiksiz uyunuz.

 

Uyarı : Sitemizde satışa sunulan ürünlerimizi Hamile ve emziren bayanlar, küçük çocuklar ve bebeklerde kullanılması önerilmez. Ürünlerimiz Bitkisel Gıda Takviyesidir.İlaç Degildir.

 

       Sanalposlarımız henüz aktif değildir...


Benzer Ürünler

Erkexin
Erkexin 238.00 TL
Chaos
Chaos 69.00 TL
Erkexin
Erkexin 29.00 TL
Hardx
Hardx 69.00 TL
Chaos
Chaos 99.00 TL
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir...


Bu ürüne henüz yorum yapılmamış...


MAKALELER
Tüm Makaleler...
Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Sipariş Teslimat   |   Müşteri Hizmetleri   |   Markalar   |   Haberler   |   İletişim
Not: Bu sitedeki yapılan tüm bilgiler sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir, tıp doktorlarının ve sağlık danışmanlarının tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer kesinlikle değildir. Sitedeki ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden esinlenerek alınmıştır.Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyesidir...

www.enetkiliafrodizyak.com
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...

Copyright © 2013 En Etkili Afrodizyaklar
Tüm Hakkı Saklıdır...